Відомий голлівудський актор Брент Карвер помер сьогодні в Канаді на 69-му році життя. Смерть застала артиста в його будинку в рідному місті Кранбрук, обставини смерті уточнюються.

«Його любов до виступів могла зрівнятися тільки з його інтересом до життя і незмінною відданістю сім’ї, друзям і коханим вихованцям», – наводить повідомлення родичів зірки кінематографа видання New York Post.

На сцені і екранах дебютував на початку сімдесятих. Далі зігравши в кіно і серіалах порядком півсотні ролей. У тому числі в “Сутінкової зоні”, “Війні світів” 1989 го, “Тисячоліття”, “Лабіринті правосуддя”, культовому шоу “Строго на південь”, “Легенді Сонної лощини” і в модернової постановці “Ромео і Джульєтти” з Орландо Блумом 2014 го.

За мюзикл «Поцілунок жінки-павука» Карвер був удостоєний премії «Тоні».

Це вже друга втрата для Голлівуду за місяць. На 77-му році життя після тривалої хвороби помер відомий режисер і сценарист Алан Паркер.

Паркер прийшов у велике кіно з рекламного бізнесу, першими роботами стали кілька короткометражних фільмів. Його дебютний великий фільм «Багсі Мелоун» вийшов на екрани в 1976 році.