Олександра Кучеренко приєдналася до зйомок програми «Світ навиворіт»

Дмитро Комаров разом з оператором travel-шоу Олександром Дмитрієвим вирушили в чергову поїздку. Через деякий час до них прилетіла дружина телеведучого. Мандрівник на своїй сторінці в Instagram поділився враженнями від приїзду Олександри до нього.

«Раніше, фантазуючи про майбутнього сімейного життя, я завжди переживав – ну як же поєднати нереальний графік і сім’ю? Хто ж таке витримає? Але мені нереально пощастило. Моя Олександра Кучеренко ідеальний партнер у всьому, і час моєї відсутності ніяк не впливає на наші стосунки.

Вона прекрасно розуміє, що я жити не можу без “Миру навиворіт”, тому у нас в принципі немає розмов і суперечок про те, що мої експедиції довгі.

Я їду настільки, наскільки потрібно проекту, і Саша мене в цьому повністю підтримує. Загалом, цього разу експедиція вийшла особливою. Незважаючи на те, що у неї щоп’ятниці ефір програми, вона знайшла ці п’ять днів між зйомками і зірвалася до мене на іншу частину планети. Зйомку я не зупиняв, Сашка просто їздила разом з нами, спостерігала за процесом, надихала і надихала », – зізнався Комаров.

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко

В якій саме країні знімається новий випуск «Світ навиворіт», телеведучий традиційно не говорить.

«Новий сезон на” 1 + 1 “буде нереально крутим. Це особлива, неймовірна, мегаінтересная і не схожа ні на яку іншу країна. Яка – поки секрет. Спасибі всім, хто мене тут зустрів і не «спалив» в соцмережах. Вдячний вам за те, що допомагаєте тримати секрети і готувати сюрприз. Сезон неодмінно “знесе дах” нам з вами. У хорошому сенсі », – заінтригував провідний, і зазначив, що сім’я і любов – це найкраще, що може трапитися в житті людини.