Хвору на рак актрису Анастасію Заворотнюк виписали з приватної московської клініки. Із “Європейського медичного центру” акторка вирушила на лікування та відновлення в інший медзаклад.


Больную раком актрису Анастасию Заворотнюк выписали из частной московской клиники. С “Европейского медицинского центра” актриса отправилась на лечение и восстановление в другое медучреждение.

Причиною поспішного виїзду із приватної клініки вважається закриття обслуговування по обов’язковому медстрахуванню. Сергій Жигунов, який довгий час був не лише колегою Заворотнюк по знімальному майданчику, а й коханим, прокоментував стан Анастасії.

Жигунов вважає, що зірка серіалу “Моя прекрасна няня” не могла далі перебувати у московській клініці через надмір уваги з боку преси. Повідомляється, що Заворотнюк навіть використала псевдонім для оформлення у стаціонар лікарні.Щоправда, приховати свою особу їй так і не вдалося – преса всіми можливими способами намагалася дізнатися більше інформації щодо стану акторки. Стало відомо навіть про підкуп персоналу та спроби пронести в заклад відеоапаратуру.

Сергій Жигунов наголосив, що така неспокійна ситуація не давала змоги проводити ефективне лікування та реабілітацію. Через велику увагу журналістів Заворотнюк і покинула клініку у Москві. Рішення про виписку Заворотнюк прийняла особисто.

Зі слів очевидців, Анастасія Заворотнюк дуже змінилася за час хвороби – колишню зірку годі було впізнати. Наразі акторка перебуває в закладі, де тяжкохворі пацієнти проходять реабілітацію.