Український співак Андрій Данилко, більш відомий як Вєрка Сердючка згадав про події Євромайдану.

Зокрема, згадуючи про події Євромайдану, артист заявив, що, на його думку, під час Революції ідності гинули романтики, а ініціювали її “розважливі люди”.

Про це він розповів в інтерв’ю для телеканалу “1 +1”.

Артист також зізнався, що після подій в 2014 році його життя повністю змінилося. Він для себе зрозумів, що все направлено проти “простих людей” і порахував безглуздим далі виступати в образі Вєрки Сердючки.

“Революція – це завжди потрясіння … У мене життя змінилося в 2014 році, коли перше вбивство сталося. Я тоді вважав безглуздим для себе виступати в образі Сердючки. Я на фізичному рівні це відчув, мені не хотілося цього робити. Я скасував всі афішні концерти, які планувалися “, – згадав артист.

Крім того, Данилко заявив, що всі події Євромайдану були спрямовані проти простих людей. У той час, коли на ньому наживалися розважливі люди.

“Я дуже переживав і розумів, що все направлено проти простих людей. А я завжди був за простих людей, тому що я – проста людина. Революцію роблять не романтики, а розважливі люди, які переслідують свої цілі. Так і було на Майдані. А беруть участь і гинуть романтики. Ось це страшно “, – висловився Данилко.