Співачка та ведуча Регіна Тодоренко, яка розповіла про конфлікт з Могилевською, заговорила про те, як війна між Україною та Росією вплинула на її родину.

Як відомо, Регіна родом з Одеси. Артистка дуже шкодує про те, що не може разом зі своїм чоловіком Владом Топаловим, якому заборонили в’їзд до України,  приїхати на батьківщину і показати місця, де вона зростала.

Говорячи про це, Тодоренко розплакалася.

“Це дуже важко. Мій чоловік не може приїхати, познайомитися з моїм дідусем. Дуже важка тема. Дуже важко жити у такому стані багато років. Мені правда хочеться приїхати з чоловіком, показати де я жила, для мене це важливо. Де я народилася, де виросла. А його туди просто не пускають ніяк. І з дідусем моїм він спілкується через Skype, тому що 80-річного дідуся вже важко привезти. Ми навіть весілля зіграли в іншій країні, щоб не було жодної прив’язки не до Росії, не до України”, – поділилася Регіна в інтерв’ю Ксенії Собчак.

Раніше артистка не раз говорила, що мріє про велике одеське весілля. Регіна сподівається, що все це ще попереду і обов’язково буде.

“Я сподіваюся, що щось зміниться і стане слабшим цей дурний режим. Єдине що я зараз загадую на день народження – прямий переліт до Одеси за своєю родиною. Це єдине, що я загадую вже декілька років поспіль на свій день народження”, – зізналася артистка.

Окрім того виконавиця не приховує, що на виборах в Україні підтримувала Володимира Зеленського і пояснила чому.

“Я його особисто знаю. Він дуже приємний, цікавий. Мені здається, гарний президент це і гарний промовець. Ми познайомилися на якихось зніманнях. Я тоді ще співала в REAL O і ми постійно перетиналися – то “95 квартал”, на якихось корпоративах”, – сказала Регіна.

Разом з тим Тодоренко наголосила, що є людиною аполітичною, тому не висловлює своїх вподобань і не говорить публічно про політику. Також у її родині ця тема табу, оскільки, “думки в родині абсолютно різні”. Так само співачка не намагалася перевезти рідних з Одеси до РФ.

“Я людина аполітична. Я не лізу в політику, я мало в цьому тямлю. У мене є своя громадянська позиція, яку я висловлюю на виборах, але я її не оприлюднюю. У мене склалися такі обставини. У мене чоловік корінний москвич. Це дуже важко. Дуже важко зберігати будь-який нейтралітет. Образливо, що частіше за все артисти стають камінням спотикання у таких випадках, усе цькування падає на плечі звичайних співаків, які частіше за все не розбираються у цьому всьому”, – пояснила знаменитість.