Російську актрису Анастасію Заворотнюк, яка бореться з онкологічним захворюванням, лікують масажем через загрозу тромбозу. Вона спостерігається в Європейському медичному центрі.

Права сторона її тіла залишається паралізованою і лікарі призначили їй новий курс лікування, пише Telegram-канал Mash.

Щоб м’язи не атрофувалися і не утворилися тромби, їй прописали масажі. Зараз стан Заворотнюк стабільний. Вона пересувається тільки на візку. За нею по черзі доглядають мати і чоловік Петро Чернишов.

Нагадаємо, що російська актриса Анастасія Заворотнюк назавжди залишиться паралізованою.

Як повідомив Telegram-канал Mash, актриса вже три місяці перебуває в реабілітаційному центрі й ніякого поліпшення немає.

“Через пухлину в лівій півкулі мозку у неї розвинулися патології. Спершу була паралізована права рука, зараз же оніміла вся права сторона. Ця частина, яка знерухомлена, вже не відновиться”, – повідомило джерело.

Наразі Анастасія Заворотнюк пересувається тільки на візку. За нею по черзі доглядають мати й чоловік Петро Чернишов, передають ЗМІ.

Проте представники актриси Анастасії Заворотнюк спростували інформацію про те, що вона залишиться паралізованою.

На офіційній сторінці “Підтримка Заворотнюк” в Instagram написали, що затишшя щодо хвороби артистки в ЗМІ було недовгим.

“Ми як і раніше не плануємо давати жодних коментарів у ЗМІ, тому що, при всій повазі до тих, хто цікавиться, вважаємо недоторканним право людини на особистий простір під час хвороби. Публікації тут є лише реакцією на випади в пресі, на які ми змушені відповідати, щоб захистити від домислів людей, дійсно переживають за Настю”, – йдеться в повідомленні.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Затишье было недолгим, а жаль. Потому что перед Новым годом гораздо приятнее и полезнее думать о хорошем, мечтать, дарить праздничное настроение и добрые пожелания близким. Это такое время, когда людям не хочется никакого негатива, страшилок и грязи. Но, к сожалению, так считают не все. В этом случае просто вспомните, пожалуйста, народную мудрость: “Никогда не желай другому того, чего не желаешь себе”. А от нас, как всегда, искренняя благодарность всем, кто посылает Анастасии свои позитивные мысли и энергию. Мы вас любим, всем добра! P.S. Мы по-прежнему не планируем давать никаких комментариев в СМИ, потому что, при всем уважении к интересующимся, считаем неприкосновенным право человека на личные границы во время болезни. Публикации здесь являются лишь реакцией на выпады в прессе, на которые мы вынуждены отвечать, чтобы оградить от домыслов людей, действительно переживающих за Настю.

Допис, поширений Поддержка Анастасии Заворотнюк (@podderzhka_azavorotnyuk)