Дівчина не переживає, якщо її коханий знову набере зайву вагу


Ось і ще один учасник “Зважені і щасливі” змінив своє життя – Дмитро Завоюра з четвертого сезону недавно одружився. Його наречену звуть Ганна і вони познайомилися через 4 роки після проекту в тренажерному залі. Дівчина навіть не бачила проект і Діму із зайвою вагою. На ток-шоу “Зважено!” ведуча запитала у Ані, що буде, якщо Діма раптом знову набере зайву вагу?

“Звичайно, я буду його любити будь-яким. Але буду мотивувати приводити себе у форму і запрошувати на побачення в тренажерний зал”, – посміхається Аня.

Діма упевнений, що 24 години в добі мало для сім’ї, роботи і спорту, але дружина завжди підтримує його і вони знаходять додаткові можливості для всього.

“Життя після весілля існує. Тепер питання” Коли весілля? “Змінилося питанням “Коли діти?”. У розмові з людьми навчився називати Аню дружиною, а не дівчиною. Пальці схудли настільки, що тепер обручка завелика, і дружина щодня погрожує мене відгодувати . А якщо серйозно, то ми збільшили масштаби загальних цілей нашої сім’ї. Коротше, життя після весілля ще краще. Перевірено “, – коментує Діма в соціальних мережах і ділиться фото з весілля.