Артистка дивом залишилася живою.

Український репер та продюсер Потап став гостем нового випуску програми Маші Єфросиніної.

У ньому, зокрема, знаменитості обговорили, чому у дружини Потапа, співачки Насті Каменських нема заздрості і чому вона легко сприймає негативні коментарі на свою адресу у Мережі.

Єфросиніна припустила, що це може бути пов’язано з популярністю, адже якби градус успіху знаменитостей був нижчим, можливо б тоді вони б були більш уразливими. На що Потап відповів, що справа не в тому.

Продюсер пригадав моторошну ДТП, у яку потрапила Настя Каменських зі своїм ексбойфрендом Володимиром Дятловим.

Молоді люди їхали з Миколаєва до Києва на день народження. Разом з ними у автівці були батьки Володимира та молодша сестра. Говорячи про ту страшну ситуацію, у Потапа з’явилися сльози на очах.

Вони були на концерті. Ми мали знімати перший кліп з Настею за місяць. Вони сіли в автомобіль і машина вісім разів перевернулася в аварії. Настя вилетіла, вибила головою скло, порізала собі дуже сильно ногу. У цій аварії загинуло дуже багато людей, батьки Володимира. Її привезли до місцевої лікарні, зашивали голову, зашивали ногу. Їх ця історія дуже сильно зблизила. Я думаю, що в цей момент доля Насті дуже змінилася, – розповів Потап.

Продюсер зауважив, що переживши таку трагедію Настя змінилася і ставлення до життя у неї зовсім інакше:

Вона змінилася, тому що вона була там. Вона була на межі життя і смерті. Вона написала пісню “Ты ушла” про всіх, кого втратила у цій аварії. У неї ставлення інше до цього, це жорсткий поворот долі, тому всі ці розмови… (хейт у Мережі – прим.ред). Вона не бачить цього, тому що вона весь час бачить головне, – зауважив репер.