Володарка титулу “Міс Україна 2019” Маргарита Паша потрапила у черговий скандал. Після коментарів про анексований Крим та українську мову красуня згадала цитату про патріотів.

Днями Маргарита Паша розповіла журналістам, що після окупації півострова її сестра продовжує жити у Криму. Відповідну заяву “Міс Україна 2019” озвучила під час святкування Дня ООН. Харківська красуня двозначно відповіла на питання “Чий Крим”, потрапивши у скандал.

“Вважаю, що Крим належить всім людям. Вся територія Землі належить всім нам, людям. Така моя думка”, – наголосила Маргарита Паша.

Наприкінці інтерв’ю дівчина побажала Криму “лише процвітання, як республіці”. Такі слова Маргарити Паші викликали чималий резонанс, а у ЗМІ наголосили, що саме ця красуня представлятиме державу на міжнародному конкурсі. Реакція “Міс Україна 2019” на публікації журналістів не забарилась: в інстаграм-сторіс вона розмістила цитату письменника Олдоса Гакслі про патріотів.

“Особлива привабливість патріотизму полягає в тому, що під його прикриттям можна травити, залякувати і обманювати. При чому з почуттям глибокої гідності,”– написала Маргарита Паша.

12 вересня у Києві відбувся фінал конкурсу краси “Міс Україна 2019”. За результатами всіх етапів шоу перемогу здобула ефектна харків’янка Маргарита Паша. Після отримання титулу дівчина одразу ж приступила до виконання своїх обов’язків: “Міс Україна 2019” взяла участь у кількох світських заходів, де була амбасадором.

Не відмовлялась Маргарита Паша і від спілкування з журналістами. Вона із захватом давала відповіді на питання представників ЗМІ, потрапляючи у гучні скандали. Так, наприкінці вересня “Міс Україна 2019” відмовилася давати інтерв’ю українською мовою “Міс Україна” Маргарита Паша потрапила в мовний скандал.

“У вас немає можливості пережити своє життя ще раз, але яким воно буде – залежить тільки від вас! Я маю право викладати свої думки мовою, якою я хочу. Чи закон України не дозволяє мені думати російською?”– заявила після скандалу Маргарита Паша.

Чималий резонанс змусив красуню дещо змінити свій коментар. Згодом Маргарита Паша заявила, що є громадянкою України “Для мене це не має принципового значення”, – “Міс Україна” Маргарита Паша про мовне питання , “любить її багатонаціональність і полікультурність, ніколи не ставила під сумнів її державність, національну символіку та державну мову, а також, що вона завжди вірила у верховенство права та демократичних свобод її громадян”. Водночас інформацію про відмову спілкуватися українською або російською мовою вона заперечує.

#Президентпочуйнас