У Мережу потрапило відео, на якому співачка Оля Полякова заграє зі своїм підопічним Георгієм Колдуном.

Сьогодні, 9 грудня, новинний телеграм-канал “Кава з вершками” опублікував відео, на якому популярна українська співачка і суддя 10 сезону «X-фактор» на СТБ Оля Полякова заграє зі своїм підопічним, 43-річним білоруським співаком Георгієм Колдуном.

“За лаштунками” X-фактора “підозрюють, що у Олі Полякової роман з її підопічним Георгієм Колдуном. А ось і перший доказ – гаряча репетиція парочки”, – йдеться в новини.

Гарячі кадри репетиції 35-річної артистки і учасника її команди підірвали Мережу. На них співачка стоїть на колінах перед чоловіком.

“На колінця сюди до мене”, – звертається Полякова до Колдуна, а після сама стає в провокаційну позу.

Користувачі, які з перших ефірів підозрюють парочку в романтичних стосунках, лише переконалися, що між ними існують куди більш ніжні відносини, ніж просто робочі. Як говорить на відео сама Полякова: “Навіть стіл зашарівся!”

Крім того, Полякова вибрала для репетиції з учасником своєї команди дуже ефектний наряд. На артистці надіті високі ботфорти, короткі шкіряні шорти і обтягуюча чорна водолазка. Всім свої видом співачка нібито демонструє, що хоче справити враження на Колдуна.

Нагадаємо, що Оля Полякова одружена з бізнесменом Вадимом Поляковим. Пара перебуває у шлюбі вже 15 років. Співачка не приховує, що на початку їх відносин була в ролі коханки. Але після чоловік вибрав Олю і пішов до неї. Подружжя виховує двох дочок: Машу і Алісу.