Катя Осадча завжди в центрі уваги і під прицілом камер. На цей раз від пильного ока фанатів телеведучої не вдалося приховати округлий животик.

Завжди струнка і худенька Катя Осадча раніше не давала приводів для пересудів. Так і фанатам не було до чого причепитися.

Але напередодні телеведуча прийшла на церемонію весілля дочки Кузьми в облягаючій жовтій атласній сукні. Голову телеведуча прикрасила ніжно рожевою атласною стрічкою і квітами. Мінімум макіяжу, але головне, масивні красиві сережки так і притягували погляд всіх присутніх. Але крім того, сукня оригінального крою з вирізом на животику дала привід для чуток про чергову вагітність Осадчої.

Атлас має здатність сильно облягати фігуру через те, що тканина дуже тонка. Тому наряд і видав цікаве положення телеведучої. Особливо це видно на фото, коли Катя Осадча повернулась боком. На знімку помітно, як у зірки випирає животик, або телеведуча різко погладшала. Як би там не було, прихильники бажають тільки щастя телеведучій і з нетерпінням чекають офіційного підтвердження її третьої вагітності.

Нагадаємо, раніше Катя Осадча опублікувала домашнє фото і показала, що вона готова до святкування Нового року. Телеведуча в облягаючій чорній сукні сидить на столі з тарілками і показує, що готова до свята. Шанувальники також відзначили, що і в цьому вбранні в Осадчої помітний кругленький животик.