Світлана Лобода показала шанувальникам результати тренувань у відвертому образі

Українська співачка Світлана Лобода, яка зараз живе і працює в Росії, любить привертати до себе увагу і епатувати публіку, що активно показує на своїх сторінках у соціальних мережах

Сама Лобода також часто викладає спокусливі, а іноді відверто дивні фотографії і тому нерідко наривається на критику з боку прихильників.

В цей же раз артистка приємно здивувала шанувальників, представивши на своїй сторінці в Instagram незвичайні знімки. На фото Світлана позувала в пікантній позі, демонструючи вертикальний шпагат.

«встаю рано. спорт і студія. ось що мене чекає цього тижня щодня. закінчую альбом 🤘🎧🎤 #ноябрьбудетжарким #обіцяю 😉😁 #хух», – пише Світлана під своєї новою публікацією.

Шанувальники співачки досить бурхливо відреагували на яскраві фото зірки, зазначивши, що такої витонченої розтяжкою і стрункою фігурою вона переплюнула скандально відому балерину – Анастасію Волочкову.

Також Лобода сполохала шанувальників зворушливим кадром. Так, вона представила спільний знімок зі своїми друзями. На кадрі можна побачити німецького музиканта Тілля Ліндеманна.