Нове фото Руслани Писанки спровокувало бурхливий ажіотаж в Мережі.

У своєму Instagram-акаунті Руслана Писанка опублікувала фото, де зображена в компанії ведучих “Сніданку з 1 + 1”. На ньому актриса зображена в чорному довгому платті з незвичайним білим принтом. Завдяки облягаючому силуету, можна розглянути фігуру Руслани – вона істотно змінилася після схуднення, хоча сама актриса зізналася, що вже повернулася до минулоъ ваги.

Шанувальники в захваті:
“Екстремальне схуднення!”, “Вам так личить”, “Дуже красива”.Нагадаємо, Руслана Писанка несподівано вирішила взяти тривалу творчу паузу. Таку гучну заяву 54-річна знаменитість зробила під час ексклюзивного інтерв’ю з Сьогодні.Lifestyle.

“Хочу відкрити таємницю. Я хочу піти у творчу відпустку в квітні-травні 2020 року. Я розумію, що дуже багато завдань, багато моїх витрат. Я не хочу робити помилки, зокрема, і творчі. Творчість – це коли ти вільний. А коли у тебе багато завдань в голові, ти вже не можеш, всі файли в голові заповнені. Потрібно зробити перезавантаження комп’ютера і очистити все, що заважає творчості “, – заявила Руслана.