Пару тижнів тому 30-річний Грегорі Тайрі Бойс, який зіграв у фільмі «Сутінки» одного з однокласників Белли Свон, і його 27-річна кохана Наталі були знайдені мертвими в квартирі актора. Пару виявив двоюрідний брат Грегорі через кілька днів після їх смерті.

Сьогодні прийшли результати хіміко-токсикологічної експертизи, які пролили світло на справжню причину смерті Грегорі і Наталі. У звіті, який сьогодні озвучив слідчий округу Кларк (штат Невада), сказано, що Грегорі і Наталі померли від передозування кокаїну і фентанілу. До слова, раніше повідомлялося, що поруч з тілами коханих був виявлений якийсь білий порошок.

Нещодавно ж шанувальники вирішили, що Бойс передчував свою смерть за кілька місяців до передозування. Один з постів, який актор написав у день свого 30-річчя, незадовго до Нового року, уважні фоловери назвали пророцтвом.

Я, як і всі ми, робив багато помилок, але сьогодні хочу думати тільки про досягнення, – як би підбиваючи деякі підсумки написав Грегорі.

Найважче зараз доводиться матері Бойса, яка бачила його всього за кілька днів до смерті. В її спогадах як і раніше залишився останній святковий обід з сином, який вони влаштували відразу ж після Дня матері.

Останній раз, коли я бачилася з тобою, був понеділок, 11 травня. Я прийшла до тебе додому доїсти залишки страв зі Дня матері, ми дивилися шоу Дейва Шапелль і ти проводив мене до моєї машини, обняв, поцілував мене в щоку, сказав, що любиш мене, і попросив зателефонувати, коли я повернуся додому. Ось і все, – написала розчавлена ​​горем жінка в своєму фейсбуці.

У Грегорі Тайрі Бойса також залишилася 10-річна дочка Алайя від попередніх стосунків, з якою він намагався проводити весь свій вільний час, а у коханої актора – син Іджіпт. Грегорі і Наталі почали зустрічатися близько року тому.