Українська співачка Злата Огневич виступила в дуеті з Артемом Пивоваровим і розповіла про тури.

Злата Огневич випустила новий альбом, як раз задає атмосферу не тільки зимових свят, але і всіх народних. У розмові з журналістами артистка прокоментувала вихід диска з обкладинкою, на якій тримала немовля в руках, а разом з тим – і спокусливого кліпу.

«у мене в грудні ще вийде альбом щедрівок та колядок у моїй авторській обробці. І в підтримку альбому ми зняли кліп «Чом ти не прийшов», режисером якого став Макс Литвинов», – поділилася Огневич.

Втім, це ще не всі творчі подарунки, які готує для шанувальників співачка. Злата Огневич у грандіозному шоу «Привіт, 20-ті!» каналу «Україна» виконає легендарну пісню «All I Want for Christmas Is You» в дуеті з Артемом Пивоваровим. Фанати були у шоці, коли дізнались про такий дует. Вони вважають артистів – прекрасною парою.

Концерт записали ще в листопаді. А за словами Огневич, сам Новий рік вона буде святкувати, як і більшість артистів – на сцені. Оскільки зараз триває всеукраїнський тур співачки, головним бажанням для неї стане, щоб всі концерти пройшли вдало. В цілому масштабний тур артистки охопить 35 міст України.