Днями відому українську співачку і прекрасну багатодітну маму Анну Сєдокову застукали з молодшим від неї кавалером в турецькому готелі.

Ним виявився відомий латвійський баскетболіст Яніс Тімма. Очевидці навіть змогли сфотографувати пару, яка однімалася, зі спини. Правда, поки ні Анна, ні Яніс не дають ніяких коментарів з приводу своїх відносин.

Хоча, відомо, що останнім часом колишня учасниця гурту “Віа Гра” на своїй сторінці в Інстаграм публікує романтичні признання. Є ймовірність, що на такі пости її надихає новий коханець.

ЗМІ з’ясували, що спортсмен зовсім недавно переїхав з Латвії в Москву. Три роки тому він одружився з дівчиною на ім’я Санна, в подружжя є син. Але тепер Яніс видалив все спільні фото з дружиною з Інстаграм.

Нагадаємо, що буквально два тижні тому, Анна Сєдокова похвалилася відвертим фото ще з іншим кавалером. Це також стало приводом для обговорення громадськості. У молодій людині, що йде поруч з Ганною до басейну, впізнали Андрія Миронова, захисника «Динамо». Спортсмен на 10 років молодший виконавиці.

Варто відзначити, Сєдокова днями заявила, що знову закохалася. Вона переглянула свої погляди на любов і романтичні відносини, тому що втомилася бути самотньою.