Російська актриса Анастасія Заворотнюк, зірка популярного серіалу 2000-х “Моя прекрасна няня”, жива, а її рідні вимагають громадськість припинити спекуляції навколо її здоров’я.

Про це після чергової хвилі чуток про смерть артистки в інтерв’ю каналу НТВ згадав її директор Стас Христов. З огляду на те, що чутки стали поширюватися в російських Telegram-каналах, Христов також закликав аудиторію перевіряти інформацію в офіційних джерелах.

“Анастасія Заворотнюк і її оточення просять припинити спекуляції навколо її здоров’я і закликають людей вірити тільки тій інформації, яка з’являється в офіційних ЗМІ”, – заявив директор Заворотнюк.

При цьому, як додав Христов, близькі актриси поки не готові давати офіційні коментарі про стан її здоров’я. Це рішення родини директор також попросив поважати.

Нагадаємо, на сьогоднішній день достовірно відомий лише один факт – Анастасія Заворотнюк дійсно знаходиться в одній з клінік Москви, де також були помічені її рідні та близькі. При цьому ні менеджмент актриси, ні вона сама до цього часу не коментують події. А вже тим більше не підтверджують інформацію невідомих “джерел” в ЗМІ про онкологію, ускладненнях або неминучу смерть.

У минулі вихідні низка російських Telegram-каналів оприлюднила переписку, в якій нібито один із співробітників клініки говорить про те, що Заворотнюк померла 5 жовтня. У свою чергу, менеджмент актриси поспішив спростувати цю інформацію.

У вересні приятелі знаменитості вперше прокоментували її здоров’я, також не розкриваючи будь-яких деталей. Примітно, що на відміну від безлічі фейковий новин в ЗМІ, піар-директор Заворотнюк розповіла про помітні поліпшення, які в досить важкій ситуації виявилися дивом.