Скандальна українська журналістка і телеведуча Оксана Марченко зворушливо привітала з днем ​​народження знамениту співачку Ані Лорак.

Дружина Віктора Медведчука виклала відео, яке було знято в 2008 році. Тоді Кароліна прийшла в гості до телеведучої на її авторське шоу «Оксана Марченко шоу». В інтерв’ю Лорак розповідає про таємниці участі в «Євробаченні», про свої плани, а також – про свою рожеву мрію, яка є метою її життя.

«Дорогі друзі, сьогодні день народження у Ані Лорак – у талановитої, нескінченно талановитої, красивої жінки, яка відноситься до тих, для кого вік не має значення … я хочу побажати тобі, дорога людино, щоб ти згадала свої слова і своє крилате побажання собі, яке прозвучало більше 10 років тому: «Я зроблю це!» Нехай не залишиться жодної нескореної тобою вершини! З Днем народження, річка, що стала морем!», – написала Оксана Марченко.

Багато шанувальників відзначили, що публікувати такі кадри зараз, враховуючи, як склалася доля того, про що говорить Кароліна, це ганьба.

Також українці веселяться, що Оксана і Ані тоді не мають нічого спільного з тими, що зараз.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Дорогие друзья, сегодня день рождения у Ани Лорак @anilorak – у талантливой, бесконечно талантливой, красивой женщины, которая относится к тем, для кого возраст не имеет значения… я хочу пожелать тебе, дорогой Человек, чтобы ты вспомнила свои слова и своё крылатое пожелание себе, прозвучавшее более 10 лет назад: “Я сделаю это!” Пусть не останется ни одной непокоренной тобой вершины! С Днем рождения, река, ставшая морем! #оксанамарченко #анилорак #сднемрождения #oksanamarchenko #anilorak #happybirthday

Допис, поширений Oksana Marchenko (@oksana.marchenko.official)

“Пластичні хірурги ридають від щастя”.