Переможниця романтичного реаліті “Холостяк 10” на каналі СТБ 23-річна Даша Ульянова розповіла, що завела нові відносини після розставання з героєм проекту Максом Михайлюком.

Дівчина зізналася, що в даний час у неї роман з чоловіком, який старший за неї на 20 років. Про це йшла мова в інтерв’ю Ульянової ведучій Ганні Олицькій на YouTube.

“Після проекту від чоловіків уваги було набагато більше. Колишні дзвонили, звичайно ж, це все ми проходили. З’явилися ще й нові кавалери. Квіточки були, був же роман, він і зараз навіть є, з новим чоловіком. Ми познайомилися в компанії, якось у нас все зав’язалося “, – зізналася Ульянова.

За словами Даші, новий чоловік на 20 років старший за неї: кавалеру гімнастки 43 роки. Він розлучений, а щодо дітей Даша сумнівається. Відносини тривають місяць.

“Начебто немає дітей. Мені кайфово в цьому почутті. Я хотіла доброго ставлення до себе – я його отримую”, – зазначила вона.

Ульянова зізналася, її коханому подобається усвідомлювати, що він зустрічається з переможницею телешоу. Даша також зазначила, що чоловік досить забезпечений, проте вона не намагається використовувати його в корисливих цілях, але він з власної ініціативи купив їй сумку елітного бренду Balenciaga.

“Я ним не кручу. Якщо мені щось потрібно, я говорю:” Мені потрібно ось це “, – сказала Даша.

Також Даша Ульянова підсумувала, що не відчуває різниці у віці зі своїм чоловіком і готова до створення сім’ї з ним.

“Я не відчуваю різниці ніякої. Я йому завжди кажу:” Я так кайфую з тобою, тому що я не відчуваю ні якусь там ментальну різницю, фінансову, вікову “. Ми на рівних. Іржемо постійно, шлях до мого серця лежить через жарти “, – зазначила Даша.