Телеведуча поділилася ексклюзивними подробиці свого весілля, яке відбулося 8 років тому.

Лілія Ребрик та її чоловік, хореограф Андрій Дикий – одна з найміцніших і зразкових пар українського шоу-бізнесу. Їх сімейною ідилією можна тільки захоплюватися! Так, 23 грудня “дика сімейка” відзначила 8-ю річницю шлюбу – “жестяне весілля”. Пара зустріла знаменну дату в … поїзді!

Лілія і Андрій вирушити в Краматорськ на “Різдвяний FEST-2019”. телеведуча вирішила згадати про те, що сталося рівно 8 років тому і поділилися з шанувальниками в Instagram ексклюзивними архівними фото з весілля.

Теледіва познайомилася з майбутнім чоловіком на головному паркеті країни під час участі в шоу “Танці з зірками”. Пара хотіла розписатися без шуму і не привертати увагу до події. Але вийшло навпаки.

“Як це Було 8 років тому. 23 грудня 2011р. Ми з @andrii_dykyi хотіли тихенько собі розписатися, а вийшло- голосно, на всю країну. Моя сестра @yuliana_todoriuk вирішила зробити нам сюрприз і потай зібрала найближчих друзів у потрібний час в потрібному місці. А серед друзів- є і журналісти. А з ними були й камери і в результаті- гучне весілля з рушником, голубами, пелюстками троянд… А вже ввечері на гала-концерті «Танців» вся країна побачила сюжет, а ми танцювали свій весільний вальс… “, – згадує Лілія.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Як це було 8 років тому))). 23 грудня2011р. Ми з @andrii_dykyi хотіли тихенько собі розписатися, а вийшло- голосно , на всю країну. Моя сестра @yuliana_todoriuk вирішила зробити нам сюрприз і потай зібрала найближчих друзів у потрібний час в потрібному місці. А серед друзів- є і журналісти. А з ними були й камери і в результаті- гучне весілля з рушником, голубами, пелюстками троянд… А вже ввечері на гала-концерті «Танців» вся країна побачила сюжет, а ми танцювали свій весільний вальс… ❤️❤️❤️❤️

Публикация от Лілія Ребрик (@liliia.rebrik)

На знімках щасливі наречений і наречена не можуть приховати хвилювання. Лілія прийшла на розпис у сукні-футлярі по фігурі молочного кольору і високих замшевих світлих чоботях, а Андрій – в класичному костюмі і білій сорочці. Сукня була дуже скромною і навіть занадто простуватою.

Шанувальники пари не змогли стримати свого захоплення і не скупилися на побажання.