Актриса Анастасія Заворотнюк як і раніше планує розповісти про своє здоров’я на телебаченні. Про це російському інформаційному агентству розповів концертний директор артистки Стас Христов.

Як пояснив Христов, домовленості з одним з російських телеканалів про інтерв’ю вже досягнуті. Концертний директор також пояснив, що коли Заворотнюк буде готова поділитися з громадськістю своїм станом здоров’я «це буде анонсовано». На даний же момент вона не «коментує це».

“Я поки що не знаю. У мене точної дати немає. У мене є домовленість з каналом про інтерв’ю», – повідомив концертний директор.

Нагадаємо, спочатку інтерв’ю повинно було відбутися у вересні, але цього так і не відбулося. Ситуація так і не була прокоментована. Христов посилався на сім’ю Анастасії, яка нібито заборонила розповідати, що відбувається з артисткою.

Нагадаємо, що рак у Анастасії Заворотнюк, за чутками, виявили близько року тому. Спочатку вона лікувалася за кордоном. Артистку перевезли в Москву, оскільки іноземні лікарі не змогли їй допомогти. Знаменитості провели дві операції. За попередніми даними, її стан оцінюється як важкий. Раніше стало відомо про те, що зірка була госпіталізована в одну з лікарень Москви, де її підключили до апарату штучної вентиляції легенів. Проте 18 вересня з’явилася інформація про поліпшення стану онкохворої Анастасії Заворотнюк, яка нібито вийшла з коми.

Не так давно в Мережі повідомлялось про те, що лікарі визнали пухлину Заворотнюк неоперабельною і підтримують її життєзабезпечення за допомогою терапії і ліків.