Відомий український співак Олег Винник зазначив, чий Крим та вибачився за слова про окупацію півострова без жодної жертви.

Олег Винник вибачився за скандальне висловлювання щодо «незрозумілої війни», Криму та його захоплення Росією. Раніше співак Винник цинічно говорив, що «не вважає, що Крим забрали».

Популярний співак Олег Винник, який під час прес-конференції заявив, що не розуміє, чому не може виступати в Криму, також вирішив перепросити у рідних загиблих у Криму.

Якось раніше у одному з інтерв’ю артист заявив, що через Крим не було жодного загиблого, на що зараз визнав, що був необізнаний в цьому питанні та попросив вибачення у рідних всіх загиблих у Криму.

“Я хочу вибачитись перед сім’ями цих воїнів, які загинули під час окупації Криму, чи взагалі за Крим, чи в Криму. Це я прочитав одразу після того, як дізнався, що я не володію інформацією. Це не говорить про те, що я хочу когось образити. Не дай Боже, тому що це дуже болючі для мене речі. Я тоді правда сказав те, що я знав. Але я прочитав, і це факт, через це я хочу перед сім’ями вибачитись і співчуваю і разом з вами несу цей біль”, – заявив Олег.

Крім того, Олегу Виннику поставили повторне запитання щодо того, кому належить Крим та чи варто Україні за нього боротися.

– Україна бореться за Крим і буде боротися. Проте від Винника не варто чекати фрази, що варто робити. Я – людина творча, артист, не політик, і кожне моє слово може спрацювати проти мене. У мене своя позиція. Я хочу миру, аби люди жили у мирі та спокої. Я українець, я громадянин України, і Крим мій, – заявив Олег Винник.

Співак також підкреслив, що давно відмовився від гастрольної діяльності в Росії і не приймає комерційні пропозиції від країни-агресора.

Нагадаємо, Олег Винник опинився у центрі скандалу після виходу російського ролика Всем мир. Згодом ім’я артиста з’явилося в базі Миротворець.