В останні місяці здоров'я народної артистки СРСР дуже погіршилося. Сьогодні стало відомо, що 91-річна Еліна Бистрицька померла в Москві. Про смерть Еліни повідомили в театрі, де вона грала.

Актриса страждала від важкої недуги, все частіше скаржачись на болі в грудях і поганий зір. Її здоров'я підірвала зрада її помічниці: Ксенія Рубцова обікрала артистку. В останні місяці за Еліною Бистрицької доглядала її сестра Софія Шегельман. Вона говорила, що Еліна погано себе почуває. У лютому родичка повідомила, що у зірки кіно відмовили ноги.

«Еліні погано, вона лежить, не ходить взагалі, не бачить, у неї важка катаракта. З'ясувалося, що у неї вкрали ще й закордонний паспорт, але це вже неважливо, я не зможу її відвезти, тому що вона вже не перенесе дороги», – розповідала сестра актриси в ефірі програми «Ти не повіриш».

Сьогодні стало відомо, що народна артистка СРСР померла на 92-му році життя. Про це повідомили в прес-службі Малого театру, де актриса працювала з 1958 року.

«Еліна померла», – розповів співробітник агентства. Час і місце прощання поки не затверджені.

«Передбачається, що прощання з Бистрицькою відбудеться у понеділок, 29 квітня, в нашому театрі», – додав директор установи.