Популярний співак Валерій Меладзе не витримав би, якби його діти за характером були схожі на нього

Валерій Меладзе під час прямого ефіру спробував відхреститися від недавнього скандалу, в який потрапив його брат Костянтин.

Зокрема, екс-ВІА Гра Анна Сєдокова заявила, що продюсер групи Костянтин Меладзе коли зійшовся з Вірою Брежнєвою, втратив будь-який інтерес до музичного колективу і потрапив «під каблук» дружини.

В ефірі шанувальники попросили Валерія прокоментувати ситуацію, артист заявив, що абсолютно не в курсі подій.

«Ми не бачили, а що вона сказала?», – з подивом запитав Меладзе.

Крім цього, Валерій Меладзе поділився моментами з власного особистого життя і зізнався, як в шлюбі йому вдається жити з Альбіною Джанабаєвою. Нагадаємо, в Мережі постійно обговорюють чутки про їхнє розлучення.

«Коли ми сваримося, я перший іду на примирення, іноді Альбіна це робить, звичайно, і це дуже приємно. Якщо мені не подобається, що вона щось робить, це не означає, що мені треба кричати на неї. Треба щось в собі міняти », – додав музикант.

Підсумовуючи, Валерій Музикант також зізнався, що у нього досить гарячий темперамент і він часто може спровокувати скандал.

«Я іноді нервую і перетворююся на досить шкідливого зануду. Бути ревнивим – це нормально. Ми багато років з Альбіною разом і, слава богу, почуття наші не згасли », – резюмував відомий музикант під час прямого ефіру.