Тіна Кароль досі не може забути, як її били в дитинстві.

Співачка Тіна Кароль поділилася секретами виховання свого десятирічного сина Веніаміна, який вже кілька років живе і вчиться в Лондоні.

Кароль не приховує, що її рідні засудили те, що Вєня навчатиметься за кордоном. Але це було її тверде рішення, яке вона заздалегідь узгодила з чоловіком, ще коли він був живий.

“Мої батьки мене лаяли, і все мені говорили, що я зійшла з розуму, – згадує співачка в інтерв’ю« ЖВЛ »на каналі« 1 + 1 ». – Але я його не відправляла від себе назавжди. Сьогодні Вєня українець, який прекрасно знає англійську, закінчить університет, приїде сюди і буде допомагати розвивати нам нашу Батьківщину “.

Своїм головним завданням як мами, співачка вважає виховати в сина особистість, щоб він бачив цей світ без внутрішніх обмежень, як, наприклад, її покоління.

“У нас виховували почуття провини. Так можна ставити багатьох людей в одну колону, – говорить зірка. – Я його вчу жити без цього штампу, він у мене особистість і може себе проявити по-різному”.

Одне з основних правил виховання співачки – ніколи не бити сина, хоча Тіна згадує, що іноді їй в дитинстві діставалося.

Я отримувала нормально, вважаю це неправильним, – згадує Кароль. – Ви повинні пояснити різницю між одним або іншим. Без биття дитини ременем.