Український мультиартист MONATIK, який зізнався, чому не показує обличчя синів у соцмережах, наразі перебуває у гастрольному турі Європою.

Та родина виконавця вирішила його провідати і вилетіла до нього у Відень, Австрія. Про подорож до зіркового батька і чоловіка повідомила дружина Дмитра Ірина у своєму Instagram.

“На зустріч до любого батька! Ми їдемо у #MONATIKeurotour2019”, – підписала світлину Ірина, де зображені їхні з Монатіком двоє синів.

А вже у Відні, об’єднавшись з дітьми, Дмитро зізнався, що для нього моменти, проведені разом з родиною, найкращі: “Такі дорогоцінні миті. Нічого сьогодні не може бути прекраснішим за твою сім’ю, яка приїжджає до тебе під час туру. Запам’ятовую кожну мить, секундами кожними … з Вами … У нас сьогодні величезне свято”, – прокоментував Дмитро фото з синами.

А потім зірковий батько показав, як він з малюками відвідав галерею Альбертіна у центрі Відня.

Нагадаємо, раніше дружина MONATIK замилувала танцями чоловіка з трирічним сином.Цікаво, що під час танцю у кадрі засвітилася продюсер Ірина Горова, яку видали татуювання. Вона турботливо щось поправила сину Ірини та Дмитра, поки вони танцювали. Також обраниця артиста показала, як він пірнає з малюком.