Алла Пугачова розлучається з Галкіним: це новина не один місяць активно обговорюється фанатами співачки.

Кожен день Галкіна намагаються зловити з черговою коханкою, а Примадонні пропонують відкрити очі і побачити нарешті те, що її чоловік зраджує. Звичайно, у зіркової пари були кризи у відносинах.

Вкотре про розлучення фанати заговорили після московського заходу, присвяченого Примадонні, адже Максим Галкін не прийшов до Пугачової на кінопрем’єру. Галкін віджартовується, що вони дійсно розлучилися, але тільки на час запланованих раніше гастролей.

Пугачова також не витримала і заявила, що розлучення не буде, а всі заздрісники не дочекаються розподілу майна і гучного скандалу.

Також днями на сторінці Лізи, її молодшої дочки, з’явилося щасливе фото подружжя. Відомо, що сторінку дочки в Інтернеті веде сама Алла Пугачова. На фото зіркове подружжя виглядає щасливим, а Алла Пугачова навіть помітно помолодшала. Співачці дуже йде така укладка. На знімку Галкін у смокінгу тримає Примадонну за руки, а сама співачка променисто посміхається в шикарному вечірньому вбранні.Шанувальники закидали Пугачову і Галкіна захопленими компліментами і підсумували, що ніякого розлучення немає, а саме подружжя виглядає дуже щасливим і красивим. Хоча сама Пугачова днями повідомляла, що через свою кар’єру, вона не мала нормального щасливого життя, адже весь її вільний час займала робота. І якщо була б можливість, вона багато б чого змінила у своєму житті.