Український виконавець і продюсер Потап (Олексій Потапенко) тепер не просто живе по сусідству з телеведучими Катею Осадчою і Юрієм Горбуновим. Свого часу лідер групи MOZGI поріднився з родиною, охрестивши їх сина Івана.

Про це Потап розповів в короткому інтерв’ю проекту ЖВЛ (Життя відоміх людей). За словами продюсера, первісток Юрія Горбунова і другий син Каті Осадчої зростає “класним малим”.

“Хрестили Івана, маленький такий. Дуже його люблю, він класний. Це поєднання Горбунова і Осадчої, якби тільки бачили, який кльовий малий”, – заусміхався на камеру репер.

За словами хресного, хлопчик часто приймає його за батька, коли той проїжджає на автомобілі поруч з будинком. Адже крім того, що Потап і Настя Каменських живуть поруч з Юрієм Горбуновим та Катею Осадчою, у сімей ще й схожі автомобілі: “Він думає, що батько вийде, а виходжу я”.

Нагадаємо, про вагітність Каті Осадчої стало відомо відомо в 2017 році. Тоді ж вони з Юрієм Горбуновим перестали приховувати стосунки і вже в лютому зірка проекту “Світське життя” народила хлопчика.

Для Каті Осадчої, яка раніше була одружена з бізнесменом і нардепом Олегом Поліщуком, Іван став вже другим сином. У 2002 році провідна народила первістка Іллю. У свою чергу, Юрій Горбунов до 2015 року теж був одружений, але своїх дітей не мав.