Солістка групи «НеАнгели» Слава Камінська, яка нещодавно змінила образ, розповіла, що насправді робила з Павлом Вишняковим на Балі. Нагадаємо, на початку січня Слава і Павло почали ділитися яскравими фото з відпочинку на Балі і неоднозначно їх підписувати. Всі запідозрили артистів в романі. Втім Слава розповіла Каті Осадчій про те, що насправді робила на Балі з Павлом.

За словами співачки, на Балі вони зустрілися випадково.

«Я не знала, що Паша там відпочиває. Ми поїхали в ліс мавп, тому що мої діти дуже хотіли їх побачити. Павлу випала така можливість тягати на шиї моїх дітей. Лисий нянь », – поділилася зірка.

Нагадаємо, Слава Камінська показала фото, яке розбурхало її шанувальників.

Як відомо, співачка дуже часто радує шанувальників на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм різними постановочними або ж домашніми фото та відео.

Поки більшість українців відпочивають від новорічних свят, Слава Камінська вирішила полетіти відпочити разом з дітьми в теплі краї, щоб набратися сил перед робочими буднями. Час відпочинку, схоже, підійшло до кінця, тому зовсім недавно вона показала милий знімок з аеропорту на якому позували її син Леонард і дочка Лаура.