Продюсер Ігор Ліхута зробив кілька відвертих зізнань про свою дружину відому співачку Таїсію Повалій

У Таїсії Повалій трапилося нещастя – вона невдало впала на сходах в своєму будинку і зламала ногу в двох місцях. У співачки відмінилися концерти, гастролі, фестивалі, зйомки.

Її чоловік Ігор Ліхута розповів, наскільки серйозною виявилася насправді травма дружини і як вони проводять карантин вдома.

Як виявилося, перелом виявився серйозним, співачка лише недавно почала ходити, але поки вона не може займатися нічим, окрім ходьби.

“Тая поки що не виходить на вулицю, у неї зараз проблема з ногою – тріщина в щиколотці, невеликий перелом. Вона зараз потихеньку ходить по дому, відновлюється. Поки що виходити на город їй не потрібно. Все, що стосується мене, намагаюся допомагати тещі . На мені ще й доставка продуктів “, – розповів Ліхута.

Він також повідомив, що через скасування концертів співачка сидить вдома, що дається їй дуже важко, адже вона звикла до іншого режиму.

“Звичайно, для будь-якого артиста сцена – це життя, обмін енергетикою з публікою. Ти даруєш свій голос, а люди тобі за це віддають радість і любов. Для артиста сцена – як наркотик, і цього не вистачає. У тебе такий ритм життя, коли ти постійно в русі, у тебе кілька літаків в день, а потім раптом бах – і все, ніхто нікуди не їде “, – заявив продюсер.