Його голосом говорить персонаж в мультсеріалі про Бетмена

У Франції, на 90-му році життя помер знаменитий актор, зірка фільмів "Анжеліка – маркіза ангелів" і "Графиня де Монсоро" П'єр Аті.

П'єр Аті народився 20 квітня 1930 року у Франції.  В юності зацікавився театром і став відвідувати заняття в драматичному центрі на вулиці Бланш.  Навчався разом з Жаком Руссо, Анні Жирардо і Жаком П'єром.

З 1953 року став грати в театрі і найвідомішими його ролями стали Юлій Цезар, Горбань, Король Лір, Наполеон.  Першою роллю в кіно для нього стала робота в серіалі "Маннікс" в 1965 -1975 роках.

У кіно прийшов уже після слави, яку йому принесли театральні постановки.  На його рахунку такі ролі як шевальє де Жермонтас в "Анжеліка – маркіза ангелів", робота у фільмі "Солдат Мартен", "Катрін – час любити", Френк Роджерс в "Мотузка та кольт", кардинал Лотаргінскій в "Графиня де Монсоро",  роботах у фільмі "Скупий", "Рай для всіх", "Аліса Невір".

Також П'єр Аті здобув популярність за свою роботу в озвучці.  Його голос озвучив Джокера в мультфільмах про Бетмена, голос Крістофера Ллойда в трилогії "Назад в майбутнє", а також знамениті повідомлення в фільмі "Місія нездійсненна".

П'єр Аті помер 24 травня 2019 року в Парижі.  Причини смерті легендарного актора не повідомляються.