Після розлучення учасниця групи «НеАнгели» Слава і Едгар Камінський не відкривали причини розставання.

Якщо співачка іноді ділилася своїми переживаннями в мережі, то її колишній чоловік публікував невизначені пости, в яких лише натякав на причини, чому вони не змогли зберегти сім’ю.

Вперше про розлучення він заговорив тільки зараз, через півроку. Пластичний хірург зізнався, що причиною розставання стала недовіра в сім’ї – Слава постійно його ревнувала.

«Ніхто тарілками в мене не кидав, але, дивіться, я так скажу вам, у мене дуже складна професія, я оперую людей, і мені потрібно бути максимально сконцентрованим і максимально спокійним. Тобто під час операцій я не повинен думати про те, що зараз буде вдома, або перед операцією мені дзвонять і щось намагаються сказати. Це хірургічна професія, і це потрібно цінувати і розуміти, а певний момент, в житті було багато моментів, коли я розумів, що це важко, наприклад, складності будинку, а потім ще складна операція », – розповів Едгар в рубриці« Кава з перцем »програми« Зірковий шлях ».

Також йому не подобалося те, що дружина постійно хотіла удосконалити себе за допомогою скальпеля.

«Великі форми, наприклад, груди, або якось ніс змінити, або губи … Ми сварилися і могли, навіть не знаю, кілька днів, тижнів не спілкуватися на цю тему», – поділився хірург з каналом «Україна».

Едгар зізнався, що щасливий в нових відносинах, але афішувати їх поки не має наміру. Каже, що мріє створити сім’ю і народити дітей.

«Якщо люди живуть один з одним, то має бути довіра, це най-най головне, якщо його немає – не варто жити разом», – зазначив Камінський.

Мабуть Едгару вдалося зачепити співачку за живе. Не висловитися з цього приводу виконавиця не змогла. У відповідь на звинувачення Слава на своїй офіційній сторінці в Instagram написала:

«Хайпуй, поки молодий, хлопчик», – написала співачка у себе на сторінці.