Зірка вирішила показати цілу серію відео з відпочинку, на який нещодавно відправилася

Леся Нікітюк продовжує дивувати шанувальників яскравими, а іноді і дуже сміливими фото і відео, які публікує на своїй сторінці в Instagram, а також інтригувати цікавими зауваженнями

В цей раз знаменита українська телеведуча, яка активно веде профіль у соціальній мережі Instagram показала на нових відео і фото свій відпочинок після зйомок у відомому шоу.

Яскравими фото зірка ділиться з шанувальниками досить часто і цей раз не став винятком.

Цього разу зірка вирішила показати цілу серію відео з відпочинку, на який нещодавно вирушила. Сама артистка відправилася на відпочинок в Китай, де активно подорожує і милується пам’ятками, проте це не заважає їй показувати яскраві знімки в Instagram.

«Принцеса Китаю Луся і Дегустація голови качки 😂 # china #food # багиняламината # лесялесичка», – жартівливо коментує серію яскравих кадрів в Instagram Никитюк.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Принцеса Китая Луся і Дегустація голови качура😂#china #food #багіняламіната #лесялесічка

Допис, поширений Леся Никитюк (@lesia_nikituk)

Ось що написали користувачі з приводу побаченого:

«Дуже смішно, обіссяла коліна просто 😂😂😂», «Блін, Леся – їси вкусняшки і не поправляєшся. Пались – що за фокуси?) Магія?)) 😉», «Да уж.. Жінкам не звикати чоловічі мізки виїдати.. Певний досвід помітний..😂😂😂😂👍😎», «Ну звичайно коли варять голову видрубленого дзьобу…», «Дааа😂 я аж розплакалася з виразу твого обличчя на кожну деталь яку ти пробувала😁», «Цілеспрямований качур! 🔥».