Українська артистка Злата Огневич, яка днями випустила провокаційний арт-проект на пісню “Чом ти не прийшов”, презентувала студійний альбом “Сила поколінь”.

До нього увійшли десять композицій, які відомі всім українцям з дитинства. Це і “Щедрик”, і “Пречиста Діва”, і “Музиченьки”, і “Тиха ніч”, і “Чом ти не прийшов”, і багато інших пісень. Спеціально для обкладинки нового альбому Злата Огневич сфотогрвфувалася з немовлям, яке символізує початок світу і початку нового життя, що дуже символічно напередодні Нового року і Різдва. Крім того, в цю обкладинку вкладений і ще один сенс – артистка хотіла б донести, що кожен українець повинен пишатися своєю культурною спадщиною і з дитинства вбирати всю ту музику, яку ми здавна називаємо музикою поколінь.

“Коли ми готували цей альбом і я побачила партитуру” Щедрика “, я зраділа неймовірно, тому що це була моя дитяча мрія – заспівати її! Дякую талановитому саунд-продюсеру релізу Михайлу Некрасову за кожен особливий трек!”, – прокоментувала вихід нового альбому Злата Огневич “Сила поколінь”.

Реліз артистки “Сила поколінь” вже отримав схвальні відгуки не тільки від шанувальників артистки, які назвали альбом “вічним”, а й від музичних критиків, які вважають, що це дуже сміливе рішення – робити непопулярну музику значущою і затребуваною.