Кілька тижнів тому Оксана Марченко полетіла у відпустку, і з тих пір регулярно ділиться зі своїми шанувальниками яскравими фотографіями і відео з відпочинку. Так, нещодавно телеведуча буквально підірвала мережу світлиною в купальнику, яка зібрала десятки компліментів. А днями Оксана опублікувала нові кадри, повз яких не зміг пройти навіть Філіп Кіркоров!

На фотографіях Марченко позує в ефектному чорному капелюсі з широкими полями і сонцезахисних окулярах. Підписники почали захоплюватися красою знаменитості в коментарях, серед яких виявився і Кіркоров. Так, артист написав під фото Оксани:

“Нереальна Діва”.

До речі, багато фанатів телеведучої погодилися з Філіпом: “Повністю згоден”, “Сама, що є реальна! Шалено красива”, “Шикарна вишукана жінка”, “Захоплююся вами”, “Шикарна леді”.

Крім цього, варто вказати на той факт, що всі коментарі до публікацій Марченко виключно позитивні. Їй ні разу ніхто не написав кривого слова, і тільки на її сторінці немає хейтерів, що дуже дивно для Мережі.

Втім, в інші соцмережах користувачі відзначають, що з кожним фото Оксана стає все менше схожою на себе.

“Пластику вже не приховаєш”, “Не її обличчя, важко впізнати”, “Губи і вилиці зовсім не такі, як на старих фотках”, “Ок, можна з віком змінитися, але ж риси обличчя все ті ж залишаються”.