5 грудня глядачі побачили вже сьому і восьму серії популярного серіалу «Папік». Нові епізоди відкрили головного героя з несподіваного боку. Протягом історії мимоволі задаєш собі питання – чому Дід самотній? Але виявляється, колись все було інакше.

В останніх серіях з’ясувалося, що Олександр Миколайович [головний герой серіалу] був одружений, але його дружина давно померла. Також у Діда є дочка, з якою він не спілкується. Чому герой втратив зв’язок з родиною – поки невідомо. Але, очевидно, в нових серіях таємниця розкриється.

Виконавець головної ролі Станіслав Боклан зізнавався, що з Дідом у нього чимало спільного. А ось про те, який він сім’янин, відомо не так багато.

Зокрема, Станіслав зворушливо відгукується про свою дружину – актрису Київського академічного Молодого театру Наталію Кленіну.Я довіряю думці своєї дружини. Вона може сказати все, що думає про ту чи іншу мою роль. По-перше – вона актриса, а по-друге – я вважаю, що мені пощастило: вже понад 30 років вона мій друг.

Подружжя виховало двох дітей – Марію та Кирила. Всупереч повчанням батька, вони пішли по його стопах і теж вибрали творчі професії.

«Я відмовляв дочку і сина йти в нашу з дружиною професію, але Марія все одно працює в кіноіндустрії, вона кастинг-директор. Син – професійний діджей Кирило Думський. Ким буде внук [Демид], поки невідомо, він ще маленький. Але якщо я доживу до того віку, коли йому знадобиться моя порада, то підкажу йому бути розумнішим за дідуся”.