Відомий український співак, соліст гурту “Антитіла”, Тарас Тополя повідомив своїм фанатам про те, що на його життя було скоєно замах. А деякий час після того йому вдалося дізнатися, що за ним стежать певні люди.

На своїй сторінці в Facebook український музикант, який став молодіжним послом ООН, повідомив фанатам несподівану і досить тривожну новину. На його життя було скоєно замах, а за його життям таємно слідкують певні люди.

Тарас Тополя розповів, що, виходячи з аптеки, поруч з ним спрацював вибуховий пакет. Співак одразу ж повідомив про це поліцію, після чого дізнався, що його мобільний телефон прослуховують, а за вчинками – пильно стежать.

Тиждень тому, увечері за адресою Парково-Сирецька 11, в декількох метрах від мене, коли повертався з аптеки, спрацював вибуховий пакет. Мною одразу був викликаний наряд поліції, який зафіксував це й опитав свідків цього інциденту. Я не став робити розголосу, аби не вносити деструктив у конструктивний процес, який дійсно на той момент вже розпочався,

– написав на своїй сторінці Тарас Тополя.

Після цього він звернувся до людей, які намагаються перешкодити йому у діях, погрожуючи і закликаючи не вручатися у питання медицини та вакцинації. “На це хочу відповісти: я нічого не боюся! Ні фізичного тиску, ні залякування, ні, тим більше, спроб дискредитувати мою репутацію”, – заявив соліст гурту “Антитіла”.