Вєрка Сердючка показала нове фото з мамою. Ця світлина, опублікована в Instagram-акаунті української суперзірки, вразила шанувальників образу Андрія Данилка.

Фото було зроблено під час гастролей Вєрки Сердючки в одному з міст США. А саме – в Нью-Йорку. Якщо бути ще точнішим, то зірки сфотографувалися під час прогулянки по Центральному парку (Central Park) – до речі, це один з найбільших і найвідоміших у світі парків. Фанати припускають, що Сердючка дасть шоу на Манхеттені. Але багато хто висловили зацікавлення, що ж улюблена зірка робить у Нью-Йорку.

А поки співачка розважається за океаном, користувачі активно коментують її свіже фото. 

"Віра, яка грація!", "Дуже круто виглядаєш, Вєрка!", "Мої красотулі!", "Колір настрою – синій!", "Дві зірки, дві світлих повісті …".

Відзначимо, що багато користувачів радять Данилку та його альтер-его йти в політику, як це зробили Святослав Вакарчук, Володимир Зеленський, а недавно і Оля Полякова, яка створила свою партію.

"Треба було Вєрку в президенти … Ну нічого. Наступного разу проголосуємо за тебе, Вєр!", "Вєрку в прем'єр-міністри!", "Андрій, не хочете взяти приклад з Зеленського і Полякової? Ми підтримаємо!".