Дівчинці вже вісім років.

Ані Лорак можна сміливо назвати однією з найбільш закритих зірок шоу-бізнесу. Співачка практично не ділиться з шанувальниками подробицями особистого життя і рідко тішить шанувальників фотографіями з донькою Софією.

Правда, зараз, під час вимушеної самоізоляції, сімейні відео і фото стали все ж частіше з’являтися в соцмережі зірки. Так, наприклад, днями Ані поділилася в своїх Instagram-stories новим знімком 8-річної Софії.

На фотографії дівчинка з’явилася в стильному вбранні: яскравій сукні з квітковим принтом, сріблястій шкірянці і білих кросівках.

Примітно, що раніше шанувальники часто відзначали, що дівчинка дуже схожа на батька Мурата Налчаджиоглу. Однак тепер фанати заявляють, що з віком Софія стає просто копією турецького бізнесмена.

Раніше повідомлялося, Ані Лорак вирішила позбавити екс-чоловіка навіть найменшої можливості заробляти на її імені. З’ясувалося, що, крім українських активів, у Лорак є компанія в Росії – «Ані Лорак Продакшн», через яку проходять гроші за її концерти.

Раніше Налчаджиоглу володів половиною цієї фірми. Але з минулого року Ані стала повноправною господинею компанії. Для цього зірка оформила в Росії статус індивідуального підприємця і переписала фірму на ІП «Ані Лорак Продакшн».