Вчора з найпопулярнішою артисткою Киргизстану сталося нещастя: Асель Кадирбекова потрапила в страшну ДТП в Бішкеку, в результаті якого отримала травми. За повідомленням лікарів, у співачки серйозно пошкоджені мозок і шийні хребці.

Про поточний стан 29-річної співачки повідомив керівник Бішкекського науково-дослідного центру травматології та ортопедії Сабирбек Жумабеков.

«Вона зараз в комі, стан важкий. Головний мозок сильно пошкоджений, ключиця і шийні хребці зламані. Медики працювали всю ніч. Зробили томографію і рентген. Потрібен час, зараз нічого не можемо сказати. Коли вийде з коми, зробимо операцію. “У неї відкрита черепно-мозкова травма, перелом ключиці і інші травми. Вона все ще без свідомості. Її стан оцінюється як вкрай важкий », – пояснив фахівець.

До слова, на момент ДТП Кадирбекова була не одна: пасажир, який був разом з нею, також госпіталізований в медичний заклад. Про його стан поки нічого невідомо.

Нагадаємо, Асель Кадирбекова є дружиною співака Нурлана Насипа. “Ти мені дуже потрібна! Будь ласка не йди!” – писав він в особистому блозі після трагедії.

Пара одружилася в 2018 році, а минулого літа у неї народилася дочка. Молода мама позиціонувала себе не тільки як артистка, успішна бізнес-вумен (вона є власницею салону краси,) але і блогер.

Так, на момент публікації цього матеріалу на Асель підписано понад 2,2 мільйонів чоловік.

«Почніть мріяти. Запитайте: «Якою було б для мене ідеальне життя сьогодні? Яким був би ідеальний «я»? » Багатьом легше налаштовуватися на бажані почуття, ніж на список цілей. Запишіть кілька емоцій, від трьох до п’яти, які ви хочете відчувати. Потім запитайте себе: «Які три дрібниці я можу зробити вже сьогодні, щоб відчути ці почуття? Які три речі для цього я зроблю на поточному тижні? » Запишіть їх і зробіть. Викликайте в собі бажані почуття якомога частіше: не менше трьох разів на день. Вчинки і емоції нанизуються один на одного, як намистини, і відбуваються поступові зміни », – ділилася Кадирбекова кілька днів тому.