Комік і шоумен Євген Кошовий опублікував свої старі знімки 8 листопада в Stories в честь Міжнародного дня КВК — неофіційного свята всіх, хто так чи інакше причетний до Клубу Веселих і Кмітливих.

На цих фото Євген Кошовий не тільки майже лисий, як і зараз, але і худий. Його чорні брови контрастували на обличчі, чим створювали комічний ефект. Як зазначено на фото, тоді йому було всього 21 рік.

Більш того, сам Кошовий зазначив, що зараз подобається собі більше, ніж тоді.

«Вважає себе веселою, людяною мавпою», – зазначено в його анкеті учасника КВК 15 років тому.Додамо, що так як знімки були розміщені в Stories, користувачі мережі не могли їх коментувати як звичайні фото в стрічці.

Нагадаємо, що Євген Кошовий, зірка студії «Квартал 95», зізнався, що після 12 років не може назвати свої почуття до дружини звичкою. Про це шоумен розповів в інтерв’ю Дмитру Гордону. На запитання ведучого, чи любить Євген свою дружину Ксенію так само, як і раніше, той відповів: з роками почуття тільки посилилися.

За словами Кошового, це була любов з першого погляду, і майбутню дружину він три місяці засипав повідомленнями. Євген балував дівчину дорогими подарунками, водив по ресторанам і поступово завоював серце красуні.

Через 12 років, він все також любить свою дружину.