Нещодавно Ольга Полякова виклала відео з мітингу під Кабінетом Міністрів у Києві 3 вересня, куди прийшла сама і закликала прийти працівників музичної сфери, зіркових колег, а також численних шанувальників, щоб звернути увагу на проблеми в області шоу-бізнесу, адже влада вибірково видає організаторам дозволи на проведення концертів.

Про це повідомляє Знай.ua.

Незважаючи на те, що артистка запрошувала приєднатися до мітингу таких зірок, як Тіна Кароль, Настя Каменських, Потап, Віталій Козловський, Наталія Могилевська, Ірина Білик і багатьох інших, підтримати Полякову прийшли не так багато людей.

Серед українських артистів були Alyona Alyona, Аліна Паш, Андрій Джеджула, YUKO, проте деяким часом потому в соцмережах український шоу-бізнес поступово почав ставати на бік співачки. Підтримала колегу і Джамала, записавши невелике відео з хештегом #наснечують.

Музична індустрія України потерпає всі ці півроку.
Ми чесно дотримувались усіх умов карантину, але що далі? Нас багато, у кожного з нас команди, які залишились без роботи і засобів до існування. Нам потрібен план виходу з кризи для нашої індустрії. ⠀

Ми проти дискримінації і вибіркової заборони підприємництва в музичній сфері! Не відбирайте в нас можливості працювати і виживати. Потрібна найшвидша розробка державної політики, яка врятує музичну індустрію під час її повної зупинки! ⠀

Сьогодні багато моїх колег та друзів були на мирному мітингу. Я не змогла особисто взяти участь, але дякую усім, хто був, хто підтримує дописами та коментарями.