Українська співачка, солістка групи «Время и Стекло» Надя Дорофєєва, яка вразила мережу пікантним фото, відверто розповіла про проблеми у відносинах з чоловіком Володимиром Дантесом.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це зірка розповіла в інтерв’ю українському Cosmopolitan.

Співачка зізналася, що на початку стосунків зі своїм чоловіком вона важко переносила довгі розставання і сильно ревнувала Дантеса. За словами Наді, після тижня відсутності улюбленого “виносила йому мозок, лаялася й казала, що не зможе так жити”.

Через нездоровоі ревнощі солістка групи «Время и Стекло» навіть зверталася до психолога. Співачка каже, що навіть подруг чоловіка не могла терпіти.

Також Дорофєєва зазначила, що її життя різко перевернулося, коли вона відчула, що стала самостійною жінкою.

Нагадаємо, нещодавно солістка популярної групи «Время и Стекло» Надя Дорофєєва пригрозила «баном» передплатникам, які будуть ображати співачку або її оточення в коментарях.

«Ваша думка звичайно цікаво , але…. Особисто від мене — Бан за вашу « адекватну» оцінку моєї зовнішності і зовнішності моїх рідних і друзів ! Це мій Особистий аккаунт для всіх , кому я цікава. А тим , з кого виходить негатив і жовч — тут не місце! І особисте прохання , будь ласка , не пишіть негатив дітям ! Вони по — справжньому страждають із-за ваших таких оцінок ! Світ змінюється , ми разом з ним ! Ми нарешті почали говорити про толерантність , екології , допомоги нужденним і ще багато про що. — Давайте тепер станемо трохи добрішими і тут , у світі інтернету», — підписала фото Надя Дорофєєва.

Раніше Надя Дорофєєва в купальнику показала, як стежить за своєю фігурою. Співачка показала фото зі свого відпочинку в Італії разом з чоловіком Володимиром Дантесом і друзями. Компанія встигла орендувати яхту і трохи проїхатися уздовж середземноморського узбережжя, прогулятися по вуличках міста монополій.