Учасниця “Танці з зірками” поділилася важливою подією у своєму житті

Відомий український хореограф Олена Шоптенко вперше в житті зважилася на стрижку.

Олена Шоптенко зважилася на кардинальний крок – вона обстригла волосся вперше в житті. Результатом вона поділилася на своїй сторінці в инстаграме.

«Я не можу повірити, що зробила це! 🤪😁🔥 32 роки я ходила тільки з довгим волоссям! Коли я була підлітком, мені не дозволяла стригтися мама, і це призводило до конфліктів, адже дух протиріччя і жага експериментів зі своєю зовнішністю зашкалювали. Плюс було вкрай незручно робити зачіски на турніри з бальних танців з волоссям нижче попи. У 16 років я все-таки підрізала кінчики, і мої волосся, позбувшись ваги, різко підскочили і стали кудрявиться. Так, ще 10 років я проходила з буйною кучерявою шевелюрою 😊 Ну і, ставши трохи постарше, я зрозуміла, що все-таки правильно зробила, що послухалася маму і не обрізала волосся коротко. Довге волосся було моєю візитною карткою багато років ))) Але після вагітності і структура волосся, і їх стан змінилося, тому я нарешті-то зважилася змінити зачіску 😁 Ну як я вам оновлена?», – розповіла вона в мережі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Я не могу поверить, что сделала это! 🤪😁🔥 32 года я ходила только с длинными волосами! Когда я была подростком, мне не разрешала стричься мама, и это приводило к конфликтам, ведь дух противоречия и жажда экспериментов со своей внешностью зашкаливали. Плюс было крайне неудобно делать прически на турниры по бальным танцам с волосами ниже попы 🤪 В 16 лет я всё-таки подрезала кончики, и мои волосы, избавившись от веса, резко подскочили и стали кудрявиться. Так, ещё 10 лет я проходила с пышной кудрявой шевелюрой 😊 Ну и, став немного постарше, я поняла, что всё-таки правильно сделала, что послушалась маму и не обрезала волосы коротко. Длинные волосы были моей визитной карточкой много лет ))) Но после беременности и структура волос, и их состояние изменилось, поэтому я наконец-то решилась поменять прическу 😁 Ну как я вам обновлённая?

Допис, поширений ALENA SHOPTENKO (@alena_shoptenko)

«Круто», «Красуня», «Дуже добре!», «Волосся як волосся, а брови класно зробила!», «Дуже круто! На цьому фото Вам знову 16👏», «Олена, Ви прекрасні 😍❤🔥», «Олена вам тут 18!!👍👍», «довгі красивіше, так само як і мені», «Жіноча краса це не тільки волосся, але і харизма, а її не можна відрізати) Ви талановиті і красиві не залежно від довжини і/або кольору волосся», «Прекрасне рішення», «Помолодшала», «Я думала це ти в 20 років😁», «Помолодшала», «Класно,але не такі вони вже й короткі, можна було б ще кілька див.», «Мені брови в очі кинулися», «Дуже красиво, я вас спочатку не впізнала 😊Дуже вам йде зачіска!», «Як ніби Вам 15 років,дуже чудово!», «Як ніби Вам 15 років,дуже чудово!», «Олена, ви завжди красива. Зачіска – це атрибут самовираження, якщо ви щаслива і впевнена, зачіска поганий бути не може)», – пишуть в коментарях під постом.