Українська співачка Катерина Бужинська отримала Орден Святої Анни за вагомий внесок в галузі культури.

Новина про те, що Сергій Притула отримав орден третього ступеня від президента України Володимира Зеленського, підірвала соціальні мережі на минулому тижні. А тепер стало відомо про те, що і Катерина Бужинська була удостоєна такої честі.

У четвер, 19 грудня, артистка отримала Орден Святої Анни за вагомий внесок в галузі культури, мистецтва, а також як представник народної дипломатії України в Європі. Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни» відноситься до категорії вищих громадських орденів України.

Але роботу над новими піснями Бужинська не припиняє. Черговий народний хіт українська співачка представила на своєму офіційному каналі в YouTube.

Нова пісня артистки називається Кум мій золотий і чітко описує стосунки з людьми, які є одними з найбільш близьких – кумами. Трек присвячений її куму Олександру, який днями відсвяткує ювілей – 50 років.

«Не секрет, що існують пісні і про матір, і про батька, про дітей, про багатьох наших родичів, але ось про кумів несправедливо забувають. А адже це саме ті люди, з якими можеш поділитися сокровенним, які завжди прийдуть в скрутну хвилину і які розділили з тобою радість материнства, – коментує Катерина Бужинська. – Такі пісні об’єднують сім’ю, коли всі збираються за одним столом, ця композиція піднімає настрій і відразу хочеться йти в танок ».