Петро Чернишов і Тетяна Навка виступили в льодовому шоу “Червоненька квіточка”. Після представлення чоловіка онкохворої Анастасії Заворотнюк зняли в суспільстві якоїсь блондинки – жінка тримала фігуриста за руки.

Незважаючи на хвилювання і занепокоєння за дружину Анастасію Заворотнюк, яка, імовірно, бореться з раком головного мозку, фігурист Петро Чернишов знайшов в собі сили повернутися на лід і продовжити свою участь в льодових шоу Тетяни Навки. Так, спортсмени представили свою виставу за мотивами казки “Червоненька квіточка” на арені “Мегаспорт”.

Підтримати фігуристів прийшли не тільки прості глядачі, але і вихованки притулку Покровського монастиря і православної гімназії в Троїце-Ликова.

“Хочемо сказати величезне дякую чудовим дівчаткам, а також всім черницям Покровського ставропігійного жіночого монастиря за те, що весь цей час вони щодня моляться за Настю! І низький уклін Матінці-ігумені, ігумені Феофанії за увагу, за сердечність і доброту, за найпотрібніші і найвірніші слова! ” – подякували рідні Анастасії Заворотнюк в інстаграм-акаунті, створеному на підтримку зірки серіалу “Моя прекрасна няня”.

Цікаво, що на сторінці була розміщена і фотографія Петра Чернишова в суспільстві якоїсь ефектної білявки. На знімку жінка тримала за руку помітно втомленого (якщо не сказати виснаженого) фігуриста і щось йому говорила.

“За підтримку і велике небайдуже серце, за оптимізм, дружбу, віру – дякую, наша дорога Світлана”, – звернувся автор до жінки.

Йдеться про Світлану Єрмолову, віце-президента ресторанів LA MARÉE.

“Наші Рідні …. наші Улюблені … Танічка і Петя !!!! Сказати Дякую – нічого не сказати! Я плакала від щастя. Моє серце переповнює Любов. Дякую 10000000000 раз. Дітки теж плакали …. я бачила сльози щастя в їхніх очах. Боже, дякую Вам … Дякую Всім @ navka.show дякую!!!! “- звернулася до фігуристам жінка.