Популярна співачка Тіна Кароль останнім часом не перестає дивувати фанатів своїми знімками та відео на сторінці в Instagram.

Співачка дуже часто ділиться з шанувальниками не тільки постановочними знімками і яскравими кадрами з фотосесій, але ще й цитатами, роздумами і важливими зауваженнями.

Однак цього разу на сторінці зірки в соціальній мережі Instagram з’явився пікантні кадри, на якому артистка вирішила показати себе в неймовірному образі.

Цього разу співачка показала в Інстаграмі кадр, на якому позує в чуттєвому і ніжному образі. На фото, яке з’явилося в акаунті зірки, вона позує в незвичайному стилі. Її волосся красиво укладені, а на обличчі легкий макіяж.

Темно-синє плаття зірки виконана в незвичайному стилі з двома асиметричними розрізами паралельно один до одного, на плечах зірки рукава-волани, зшиті з різних шматочків кольорової тканини, при цьому розрізи сукні з боків також доповнюють різнокольорові стрічки. Також похвалилася Тіна масивними прикрасами з великими смарагдового кольору камінням (одне на кільці та інші на сережках), також помітно ще одне кільце повністю складається з маленьких каменів, без кольорових вставок.

«А чому не «Чекаю вас 22,23,24 грудня на гала-концертах Різдвяна історія з Тіною Кароль»???», «Немає слів. А ще вразило, як за секунди Ви змінюєте вбрання , коли знову в рожеве плаття?», «Яке плаття », «Чарівна», «Моя найкраща», «така атмосфера була чудова, ти дуже красива.Чекаю. скучила», «Красиво», «чарівна», «Неймовірно красива », «клоунеса в цьому вбранні..Тіна, ну хто вас одягає», – пишуть користувачі.