Важкий період зараз переживає легендарний теле-і радіоведучий Ларрі Кінг. Минулого тижня раптово помер його син Енді Кінг, а в цей четвер з життя пішла і його дочка Чайя – за даними Page Six, вона боролася з раком легенів.

Чайю Кінгу народила його третя дружина, модель Playboy Елін Ейкінс, коли пара одружилася вдруге. А Енді – син Елін від попередніх стосунків, його Ларрі усиновив, як тільки в перший раз одружився на Елін.

Останні два роки взагалі видалися для Ларрі Кінга дуже непростими. У квітні 2019 го телеведучий переніс другий інфаркт, в результаті якого йому зробили ангіопластику (процедуру відкриття ураженої артерії з використанням тонкого катетера з розширюваним балоном на кінці). А за місяць до цієї операції Ларрі кілька тижнів лежав у комі. У травні 2019 го у нього стався інсульт, який ледь не призвів до летального результату. І три місяці по тому, в серпні, Ларрі подав на розлучення зі своєю сьомою дружиною Шон, з якою прожив у шлюбі 22 роки.

У мене був серцевий напад в березні, і той місяць я не пам’ятаю, бо був у комі. Це був важкий рік. Зараз вже все набагато краще, за винятком моєї лівої ноги. Кожен день я проходжу реабілітацію, і лікарі кажуть, що я зможу ходити сам до Різдва. Поки що я ходжу, спираючись на ціпок. Я не веду машину, але вже повернувся до роботи – і це робить мене щасливішим, – розповідав Ларрі в листопаді.

Також нагадаємо, що в 2017-м Кінгу діагностували рак легенів, який після успішної операції з видалення пухлини перейшов в ремісію. Ще раніше, в 1987 році, Кінг переніс свій перший серцевий напад, а в 1999-му поборов рак простати. Ларрі Кінг досі продовжує свою професійну діяльність і веде авторське телешоу Larry King Now, яке транслюється на телеканалі RT America і веб-сайті Hulu.