Анастасія Заворотнюк може залишитися без потужної підтримки в особі її чоловіка Петра Чернишова. З тих пір як актриса захворіла, Петро знаходиться поруч із нею. Він всіляко підтримує хвору дружину і бореться за неї усіма доступними засобами.

Про відносини Заворотнюк і Чернишова, за останні кілька місяців написано вже стільки, що, мабуть, можна було би видати окремий роман. У цьому немає нічого дивного, адже обоє вони публічні люди, і, до того ж, “прекрасна няня” серйозно хвора. Водночас родичі не розголошують інформацію про її стан, а незнання породжує безліч домислів.

Втім, про те, що з Анастасією Заворотнюк справи кепські, можна здогадатися за зовнішнім виглядом її чоловіка. Завжди елегантний і красивий Петро Чернишов перестав стежити за собою. Він зблід і дуже схуд. Запалі очі видають у ньому нелюдську втому, а йому ще ж потрібно не лише знаходитися поряд із хворою дружиною, але й тренуватися і виступати.Усі, хто знає Чернишова, відзначають його згаслий погляд. Так зазвичай буває у людей, які пережили величезне розчарування, або самі виснажені якоюсь хворобою. В Мережі поповзли чутки про те, що чоловік Заворотнюк теж може бути хворий. Звичайно, йдеться, на щастя, не про такий страшний діагноз, як у неї, проте ознаки сильного нервового виснаження наявні.

Якщо це дійсно так, і Петро теж захворів, то Анастасія Заворотнюк може залишитися без своєї найпотужнішої і найбільш надійної підтримки.