Олександра Заріцька розповіла про дизайнерські амбіції.

Солістка гурту “KAZKA” Олександра Заріцька нещодавно дала розгорнуте інтерв’ю сайту 1plus1.ua. Співачка розповіла про кохання свого життя і плани на майбутнє, а також зізналася у прихованих талантах – зокрема, вона вміє сідати на шпагат та захоплюється модою.

“Я охоче присвятила б себе моді, якби мала більше часу”.

Олександра поділилася, що віддає перевагу екстравагантним предметам гардеробу і завжди приділяє увагу деталям. Понад те, в артистки вже є власні модні ідеї, які вона мріє втілити в життя:

“Дуже хочу створити кілька власних колекцій, наприклад, випустити купальники для різних дівчат. Хочеться, щоб вони були якісні та гарні”, – мріє солістка гурту “KAZKA”.Щодо стилю співачки, то він є близьким до незвичайного і, водночас, виразного.

“Я хотіла би носити більш екстравагантні речі. Люблю увагу до деталей. При цьому мені подобається, коли сценічний образ перекликається з повсякденним”, – ділиться Саша.

Все ж таки, одна давня мрія знаменитості таки збулася. Олекандра Заріцька відвідала Нью-Йорк. Там вона побувала на знаменитому Таймс-Сквері.

“Це було щось неймовірне — стояти там, де відбулися безліч музичних легенд, яких я обожнюю!”

До речі, зараз Олександра проводить літні канікули в сонячній Греції – і ділиться яскравими світлинами в купальниках.